10:15, 16 січня

Чому у Маріуполі садочки перейшли на чотириденку?

Із початку нового року садочки приймають малечу тільки чотири рази на тиждень. І так триватиме до особливого розпорядження. Що роблять у додатковий вихідний у дошкільних закладах?

поділитись:
Чому у Маріуполі садочки перейшли на чотириденку? - фото 1

П'ятниця, а в дитсадку - санітарний день. Прибирають від восьмої ранку. До води додають спеціальний дезинфікуючий засіб.

«Прибираємо в групі. Я сьогодні поміняла постільна, прибирала в туалетній, все обробили. Буду панелі мити, потім підлоги», - розповідає про плани на день помічниця вихователя Лариса Гудзь.

У дітей, тим часом, додатковий вихідний. Немає в закладі сьогодні й вихователів.

«Вихователі знаходяться зараз вдома, на 2/3. У них все згідно до колдоговору», - пояснює завідувачка дитсадка Ганна Бухало.

Їдемо в інший садочок. Поки наводять лад у приміщеннях - в мийку відправили посуд. Приблизно на годину.

«А потім на сушилку, він висихає і все. 10 літрів води и 6 таблеток антисептика. Посуд замочується кожний день», - каже помічниця вихователя.

Генеральне прибирання - триватиме 8 годин. Саме стільки, скільки у нянечек - робочий день. У більшості дитсадків за санітарний день обрали понеділок. В інших - вирішили прибирати під кінець тижня.

«Промониторив бажання батьків, ми з'ясували, що п'ятниця буде більш зручна батькам. На данний час, обробку проводять помічники вихователів. Тому що вони отримують доплату за обробку деззасобами», - розповіла завідувачка дитсадка Оксана Шурдова.

"Чотириденка" в маріупольських дошкільних закладах триватиме до особливого розпорядження міської ради.