Цього тижня Маріуполь святкує 77 річницю визволення від нацистських окупантів

Тоді у 1943 році - в ході стратегічного наступу десанту загарбників вибили з нашого міста. Сьогодні вранці біля пам'ятного знаку "Танк Т-34" провели урочистий мітинг.

До монумента поклали квіти. А міський голова Вадим Бойченко подякував ветеранам за життя та збережений Маріуполь.

«За цю велику перемогу, яку ви зробили в ім'я майбутнього. Спасибі вам за звільнення міста Маріуполя. Стомлені війною, знайшли в собі сили рухатися далі, піднімати наше місто Маріуполь з попелу і руїн. І ми сьогодні, говоримо вам щирі слова подяки. За те, що ви є, за те, що ви з нами. Ми любимо вас», - сказав ветеранам Вадим Бойченко.

 

#Маріуполь #мітинг #Війна

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Експерт визначив ключову мету нічного нападу російських сил на Україну з використанням великої кількості дронів "Шахед".
Російські війська завдали удару по Дніпру, внаслідок чого постраждала інфраструктура.
Російські військові здійснили ракетний удар по Дніпру, внаслідок чого постраждала інфраструктура.
Теги