Атака Росії на Кривий Ріг призвела до значних пошкоджень одного з центрів надання адміністративних послуг, тоді як інший був повністю знищений, повідомляє Вілкул | УНН.

У Кривому Розі Дніпропетровської області внаслідок атаки російських БПЛА "шахед" зруйновано Центр надання адміністративних послуг "Я-ВЕТЕРАН". Також значно постраждав головний ЦНАП "Віза", обидва центри не працюватимуть 22 грудня.

У Кривому Розі Дніпропетровської області внаслідок атаки російських БПЛА "шахед" зруйновано Центр надання адміністративних послуг "Я-ВЕТЕРАН". Про це повідомив в Telegram Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул, передає УНН.

Внаслідок атаки серйозно постраждав головний Центр надання адміністративних послуг "Віза". Обидва центри будуть закриті 22 грудня, а адміністративні послуги можна буде отримати у філіях, розташованих в інших районах Кривого Рогу.

Сьогодні ми займатимемося відновленням доступу до системи та організовуватимемо робочий процес в іншому офісі. Цей процес займе декілька днів. Додаткову інформацію про відновлення роботи надам пізніше.

Він зазначив, що внаслідок нападів постраждалих не було.

Внаслідок двох нічних атак на Одесу 22 грудня пошкоджено об'єкт критичної інфраструктури. Через це частина одного з районів Одеси тимчасово залишилася без електропостачання, а вибухова хвиля вибила вікна у житловому будинку.

#Кривий Ріг #Дніпропетровська область #Одеса #Інфраструктура #Олександр Вілкул #Українські національні новини #Адміністративні послуги

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Російська Федерація провела одну з найбільших атак на "Укрнафту", внаслідок якої було пошкоджено сім видобувних об'єктів.
Головною проблемою на території між Слов'янськом і Краматорськом є неефективна організація управління військовими силами, - зазначив Бутусов.
Російська Федерація провела одну з найзначніших атак на "Укрнафту", внаслідок чого постраждало сім об'єктів, що займаються видобутком.
Теги