Для Дніпра виникла надзвичайно серйозна ситуація: у Збройних Силах України оголосили термінове попередження.

Командир 67-ї окремої механізованої бригади підполковник Олександр Шаптала впевнений, що російські війська не зможуть наблизитись до Дніпра в наступному році.

Зображення: з публічно доступних ресурсів.

Він підкреслив, що ключові зусилля українських оборонних сил зосереджені на тому, щоб витіснити окупантів за межі Дніпропетровщини. Цю інформацію було озвучено в його інтерв'ю для Української правди.

Щодо інформації від DeepState про те, що росіяни просунулися на 20 км вглиб Дніпропетровської області, Шаптала уточнив, що реальне просування становить лише 10 км.

Командир не вважає такий прогрес ворога критичним, адже українські сили оборони активно проводять наступальні операції та відвойовують свої території.

#Дніпро #Підполковник #Росіяни #Дніпропетровська область #Імператорська російська армія #Українська правда

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Сьогодні в Житомирській області під час атаки дронів "Шахед" було оголошено про радіаційну небезпеку — останні новини з України.
З 1 червня 2025 року з районів, що знаходяться поблизу фронту в Україні, евакуювали близько 147 тисяч людей, повідомляє Міністерство розвитку.
Окупанти здійснили атаки в зонах восьми населених пунктів на Харківщині, де було відбито 19 штурмових спроб. - Новини Весь Харків
Теги