Імпорт електричної енергії відбувається майже безперервно - повідомляє Державна інспекція енергонагляду.

Графіки аварійних відключень використовуються як необхідний превентивний захід, який має велике значення для підтримання цілісності енергетичної системи.

Енергосистема України залишається інтегрованою та функціонує в тісній взаємодії з енергетичною мережею континентальної Європи ENTSO-E.

Про це в ефірі Національного марафону "Єдині новини" повідомив очільник Державної інспекції енергетичного нагляду України Анатолій Замулко, пише DailyLviv.com.

"Енергетичний сектор України функціонує як єдина система. Ми продовжуємо залишатися інтегрованою енергетичною мережею, співпрацюючи з європейськими країнами. Усі енергетичні обміни здійснюються відповідно до угод, укладених з нашими партнерами, ми активно використовуємо імпортні можливості та, за необхідності, звертаємося за аварійною підтримкою," - підкреслив він.

Імпорт електричної енергії відбувається майже безперервно. Проте, ушкодження в мережевій інфраструктурі ускладнюють транспортування імпортованої електроенергії до східних областей держави.

На сьогодні в Україні працюють всі потужності наявної генерації. Однак система балансується, зокрема, і шляхом застосування заходів з обмеження. "Баланс гостродефіцитний, але система балансується і робота йде", - зазначив Анатолій Замулко.

Графіки аварійних відключень використовуються як необхідний превентивний захід, який має велике значення для підтримання цілісності енергетичної системи.

Найскладнішою залишається ситуація в регіонах, які зазнають постійних обстрілів. На Харківщині та Чернігівщині є влучання в розподільну мережу, що створює додаткові перешкоди для передачі електроенергії споживачам. Енергетики працюють для того, аби якнайшвидше провести відновлювальні роботи. У Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській та Одеській областях також складна ситуація через ворожі атаки.

"У холодну погоду зростає потреба у швидшому виконанні ремонтних робіт, і в енергетичному секторі це усвідомлюють, тому прикладають всі можливі зусилля," - зазначив виконуючий обов'язки голови Держенергонагляду.

З пониженням температури зазвичай спостерігається зростання споживання електроенергії. У цей же час уряд реалізує ряд ініціатив, спрямованих на оптимізацію потужностей та забезпечення більш справедливого розподілу електрики, щоб мінімізувати обмеження для споживачів під час холодного періоду.

#ремонт #Донецька область #споживач #Харківська область #Чернігівська область #Дніпропетровська область #Електрична енергія #Запорізька область #Одеська область #Графіка #Імпорт #Інфраструктура #Температура #Європа #Енергетична галузь #Організм #Енергетична система

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Імпорт електричної енергії відбувається майже безперервно - повідомляє Державна інспекція енергонагляду.
Бізнес під час евакуації: як підприємці Донбасу відновлюють свою діяльність у Павлограді
В окремих регіонах були впроваджені аварійні вимкнення електроенергії: графіки не працюють - в яких саме місцях.
Теги