
Внаслідок російського нападу в Павлограді одна особа загинула, а ще вісім отримали поранення, про що повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
"У Павлограді, попередньо, одна загибла - жінка 76 років. Співчуття рідним. Ще восьмеро постраждали. Одна людина у важкому стані", - написав він у телеграмі.
Дані уточнюються.
Раніше в ОВА повідомили про масовану атаку Дніпропетровщини дронами. Було відомо про кілька займань у Павлограді, зокрема, у багатоповерхівці.
24 квітня російські війська здійснили інтенсивний ракетний та безпілотний напад на Дніпропетровську область. Згідно з інформацією від місцевої адміністрації, в Павлограді під обстріл потрапило промислове підприємство. Внаслідок вибуху 14 багатоповерхових будинків зазнали пошкоджень, здебільшого у вигляді вибитих вікон та зруйнованих балконів. На щастя, ніхто з мешканців не постраждав.
Російські збройні сили постійно здійснюють удари по українським територіям, використовуючи різні види озброєння, такі як ударні безпілотники, ракети, касетні боєприпаси та реактивні системи залпового вогню.
Влада Росії відкидає звинувачення в тому, що її збройні сили під час широкомасштабного конфлікту здійснюють систематичні атаки на цивільні об'єкти в українських містах і селах, що призводить до загибелі мирних жителів та руйнування медичних установ, навчальних закладів, дитячих садків, а також об'єктів енергетичної та водопостачальної інфраструктури.
Українські державні структури та міжнародні організації вважають ці атаки військовими злочинами, скоєними Російською Федерацією, підкреслюючи, що вони мають особливо цілеспрямований характер.
#Росія #Дніпропетровська область #Імператорська російська армія #Ракета. #Російська мова #Безпілотний літальний апарат #Реактивна система залпового вогню #Павлоград #Озброєння #Військова галузь #Дитячий садок #Воєнний злочин