
Міністра оборони України Рустема Умєрова викликають до Верховної Ради з доповіддю щодо фортифікацій у прифронтових областях.
Цю інформацію поділив народний депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Telegram.
"Викликали в Раду міністра оборони Умєрова з доповіддю по фортифікаціях щодо Сумської, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської області! Я висунув цю пропозицію на термінове голосування і її підтримали!.Чекаємо на міністра в Раді!", -- написав він.
Нагадуємо, що раніше ми повідомляли про висловлювання військового аналітика Дениса Поповича, який зазначав, що укріплення, зведені у 2023 році та на початку 2024 року, втратили свою ефективність через зміни в тактиці бойових дій.
Також заступник начальника управління інженерних військ полковник Володимир Гусар заявляв, що в Україні будівництво укріплень відбувається за планом. Підрозділи інженерних військ, які займаються зведенням фортифікаційних споруд, забезпечені всіма необхідними матеріалами та засобами.
#Бойові дії #Дніпропетровська область #Полковнику. #Тактика (метод) #Фортифікаційна споруда #Міністр оборони України #Військова інженерія