Свіжі агресивні напади спричинили відключення електроенергії в п’яти регіонах, що знову призвело до запровадження аварійних вимкнень | УНН

Через нові атаки рф на енергетику є знеструмлені споживачі у 5 областях, у частині регіонів повернулися аварійні відключення, повідомили у Міненерго у середу, пише УНН.

Вночі російські сили знову атакували обʼєкти енергетичної інфраструктури в кількох областях. У результаті цих атак без електропостачання залишилися споживачі в Дніпропетровській, Миколаївській, Харківській, Сумській та Херсонській областях.

Енергетичні служби працюють з підвищеною інтенсивністю, щоб якомога швидше відновити електропостачання для всіх споживачів.

"У частині регіонів України продовжують діяти графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів, а також графіки обмеження потужності для промисловості. У частині регіонів застосовані аварійні знеструмлення", - вказали в Міненерго.

Споживачів у районах, де запроваджено погодинні відключення, закликали економніше використовувати електрику протягом дня, зокрема в години пік вранці та ввечері. Це сприяє зменшенню навантаження на електромережу.

#електропостачання #споживач #Харківська область #Дніпропетровська область #Миколаївська область #Електрична енергія #Херсонська область #Графіка #Інфраструктура

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Світ у 2022 році опинився на межі: з'явилася інформація про значний крах Буданова.
Зима знову завітала: в яких регіонах України спостерігали 10-градусний мороз
"На Дніпропетровщині виявлено значну злочинну схему, внаслідок якої було "відмито" близько 580 мільйонів гривень на оборонних контрактах."
Теги