Росія завдала удару по енергетичній інфраструктурі України, внаслідок чого зафіксовані відключення електроенергії у семи областях, повідомляє Міністерство енергетики.

"Цієї ночі ворог завдав чергового удару по українській енергетиці. Внаслідок атаки знеструмлювались споживачі в Одеській, Житомирській, Сумській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській та Чернігівській областях", - зазначив заступник міністра енергетики України Роман Андарак.

За його інформацією, енергетики розпочали аварійно-відновлювальні заходи ще вночі. Наразі в Одеській та Житомирській областях тривають роботи з ремонту, аби відновити електропостачання для населення.

Також у Чернігівській області в результаті ворожого обстрілу постраждав об'єкт енергетичної інфраструктури. Внаслідок цього без електрики залишилися кілька населених пунктів. Відновлення електропостачання буде розпочато, як тільки безпекова ситуація дозволить це зробити.

У Києві та його околицях ведуться роботи з відновлення інфраструктури. У деяких районах правого та лівого берегів впроваджуються термінові відключення електроенергії. Водночас, розпочато перехід від екстрених обмежень до запровадження прогнозованих графіків погодинних відключень.

Через несприятливі погодні умови знеструмлено 161 населений пункт у Київській області, 48 - у Закарпатській, 36 - у Дніпропетровській та 15 - у Чернігівській областях. Ремонтні бригади обленерго працюють над відновленням пошкоджених ліній.

За інформацією Андарака, в багатьох регіонах наразі використовуються графіки погодинного відключення електроенергії. У Києві і Київській області, а також в Одеській, Харківській і Донецькій областях, реалізуються аварійні графіки. Тривалість цих відключень може варіюватися в залежності від різкого зниження температури повітря.

#Донецька область #вода #Харківська область #Київ #Чернігівська область #Дніпропетровська область #Одеська область #Графіка #Київська область #Житомирська область #Закарпатська область

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Світ у 2022 році опинився на межі: з'явилася інформація про значний крах Буданова.
Зима знову завітала: в яких регіонах України спостерігали 10-градусний мороз
"На Дніпропетровщині виявлено значну злочинну схему, внаслідок якої було "відмито" близько 580 мільйонів гривень на оборонних контрактах."
Теги