Російські війська здійснили напад на рятувальників: в Запорізькій області постраждала ділянка, а в Дніпропетровській – автомобіль.

Згідно з інформацією, поширеною Укрінформом, Державна служба України з надзвичайних ситуацій зробила відповідне оголошення на своїй сторінці у Facebook.

Внаслідок удару пошкоджені пожежна техніка, покрівля будівлі, вибиті двері та вікна.

Особовий склад знаходився в укритті — рятувальні сили не зазнали ушкоджень.

Крім того, ще один удар зафіксований в Дніпропетровській області. Під час ліквідації пожежі у Синельниківському районі внаслідок повторної атаки БПЛА був пошкоджений пожежний автомобіль.

Рятувальні команди встигли відійти на безпечну відстань, тому всі залишилися неушкодженими.

За інформацією Укрінформу, в ніч на 3 лютого в результаті російських обстрілів по Україні постраждали не менше 12 осіб. Серед постраждалих є двоє рятувальників, які стали жертвами повторної атаки в Харківській області.

#Пожежа #Харківська область #Укрінформ #Дніпропетровська область #Безпілотний літальний апарат #Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Вимкнення електроенергії 6 лютого – без світла залишаться до 20:00 – розклад від ДТЕК.
Росія знову намагається влучити в енергетичну інфраструктуру - Зеленський ініціював селекторну нараду.
Служба безпеки України виявила агента ФСБ, що здійснював коригування ударів по енергетичній інфраструктурі Кривого Рогу | Основні новини України.
Теги