
Противник зайняв населені пункти Зелений Кут та Новоукраїнка біля адмінмежі Дніпропетровщини та Донеччини і намагається просуватися далі, повідомили аналітики.
Источник: Deepstate
Опис: Населені пункти розташовані неподалік від Дачного, через який окупанти активно намагаються пробитися.
Дослівно: "Ситуація в районі Дачного динамічна і напружена.
Для недопущення просувань на Дніпропетровщину і зайняття села СОУ залучили додаткові ресурси, але в силу кількісної переваги і безперервних штурмів невеликими групами піхоти, противник пролазить крізь оборонні порядки українських бійців, що вже давно не є новиною на багатьох ділянках фронту".
Деталі: Аналітики зазначають, що Росія має "велику медійну причину запустити машину пропаганди" заходом на Дніпропетровщину. Але й для України це "важлива та принципова позиція" не допустити росіян за адмінмежу.
Ситуація є дуже напруженою, а умови вздовж лінії бойових дій, наявні труднощі та безмежна присутність російських військ лише погіршують становище.
У цьому напрямку ми ще станемо свідками численних аналогічних дискусій, оскільки російські війська активно просуваються в околицях Ялти, яка розташована на адміністративній межі, а також у Зірках, Піддубному, Толстому, Шевченковому, Воскресенці та інших населених пунктах.
#Донецька область #село #реклама #Ялта #Росія #Росіяни #Дніпропетровська область #Новоросія #Зелений Кут (Криничанський район) #Лев Толстой #Воскресенка (Київ)