Вперше російські війська здійснили напад на автозаправну станцію в Житомирській області: двоє осіб госпіталізовані.

15 липня вранці російські війська здійснили напад на автозаправну станцію, розташовану в Малинській громаді Житомирської області. Віталій Бунечко, голова обласної військової адміністрації, повідомив про двох осіб, які отримали поранення; наразі вони перебувають у медичному закладі.

Ранком 15 липня російські війська атакували автозаправну станцію в Малинській громаді на Житомирщині. За інформацією UkrainianWall, це перший випадок, коли АЗС у цьому регіоні стала об'єктом прямого удару. Ворог свідомо націлюється на об'єкти з пальним у прикордонних областях.

Про атаку повідомив голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко. За його словами, удар стався вранці: "Ворог продовжує тероризувати північні райони області. Сьогодні вранці під удар потрапила одна з АЗС у Малинській громаді". Наразі відомо про двох постраждалих -- вони отримують медичну допомогу в лікарні.

На місці події працюють рятувальники та спецслужби. Влада закликала місцевих жителів не ігнорувати сигнали повітряної тривоги й бути особливо обережними поблизу об'єктів із пальним. У регіоні також діє заборона на роботу АЗС під час тривог -- відповідне рішення ухвалили напередодні для північних районів області.

росія посилила полювання на автозаправки

Атака на Житомирщині є складовою частиною злагодженої кампанії Росії, спрямованої на цивільну паливну інфраструктуру. За даними аналітиків, лише за минулий місяць російські війська вчинили більше 160 атак на автозаправні станції в різних куточках України. Під загрозою опинилися такі регіони, як Харківщина, Сумщина, Запоріжжя, Дніпропетровщина, Миколаївщина та Одещина.

У ніч та вранці 15 липня російські безпілотники атакували автозаправні станції в Зарічному та Ковпаківському районах Сум. Як повідомив Сергій Кривошеєнко, керівник Сумської міської військової адміністрації, 63-річний водій маршрутки отримав численні серйозні травми і був екстрено доставлений до медичного закладу. На одній з АЗС внаслідок удару виникло загоряння, яке швидко вдалося ліквідувати.

Що заявляють представники влади.

Голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко підкреслив, що противник спеціально намагається завдати ударів по цивільних об'єктах, щоб викликати паніку та паралізувати логістичні процеси в регіоні. Місцева влада закликає водіїв та персонал автозаправних станцій терміново зупиняти свою діяльність під час сигналу тривоги та переходити до укриттів. Рятувальники звертають увагу: навіть один уламок від дрона може викликати серйозну пожежу на об'єкті, де зберігається пальне.

Раніше UkrainianWall писав: 4 області без світла через обстріли рф: графіки відключень сьогодні не вводять.

#Маршрутка #Пожежа #Росіяни #Запоріжжя #Дніпропетровська область #Миколаївська область #Одеська область #Графіка #Інфраструктура #Житомирська область #Логістика #Атака #Суми #Харківщина #Полювання #Паніка #Сумська область #Заправна станція #Імператорська російська армія

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Лідер гурту "O.Torvald" Женя Галич звільнений зі служби з причин здоров'я: 4 місяці в лікарні, отримав статус ветерана.
Технократи vs. Генерали: Відставка Федорова
Не лише про горе і кріпацьке життя: як українська література перетворилася на новий спосіб терапії для дорослих у часи війни - Hochu.ua
Теги