У Кам'янці-Подільському стався вибух поблизу ТЦК, внаслідок чого одна особа загинула, а кілька отримали поранення.

Як повідомляє "Суспільне" з посиланням на Наталю Вінцарську, інспекторку з комунікацій Кам'янець-Подільського районного управління поліції, інформацію передає Укрінформ.

Сьогодні, 5 лютого, у Кам'янці-Подільському стався вибух поблизу територіального центру комплектування та соціальної підтримки. За попередніми даними, одна особа загинула, а ще четверо отримали поранення, повідомляється в прес-релізі.

Інформацію про вибух підтвердили у відділі комунікації поліції Хмельницької області.

У повідомленні зазначили, що інцидент трапився приблизно о 13:00.

"В даний час на місці події присутні всі екстрені служби, криміналістична лабораторія та слідчо-оперативна група Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області. Встановлюються причини та обставини вибуху. Подробиці будуть оприлюднені пізніше", - повідомили в поліції.

Згідно з повідомленням Укрінформу, правоохоронці Дніпропетровської області разом із представниками Служби безпеки України затримали трьох осіб. Вони, за даними слідства, виконали теракт біля приміщення РТЦК у Павлограді за наказом російських спецслужб.

#Росія #Укрінформ #Хмельницька область #Дніпропетровська область #Павлоград #Національна поліція України #Тероризм #Служба безпеки України #Кам'янець-Подільський #Поліція.

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Європейські країни висловлюють свій протест, тоді як Трамп з подивом піднімає брови: Росія завдала удару касетними боєприпасами по Києву - хроніка 1210-го дня Великої війни.
У Дніпропетровській області російські війська поранили працівників енергетичного сектору, а в Нікополі загинув чоловік. | УНН
Російські війська завдали удару безпілотниками по енергетиках у Дніпропетровській області, внаслідок чого двоє осіб отримали поранення.
Теги