У кількох регіонах були вжиті заходи щодо термінового та аварійного вимкнення електроенергії.

4 лютого в декількох регіонах України було введено термінові та аварійні відключення електрики.

В Укренерго повідомили у вівторок, що відключення електроенергії були здійснені, зокрема, в Сумській, Дніпропетровській, Донецькій та Кіровоградській областях.

"Екстрені відключення електроенергії знову на порядку денному. Як повідомили у Кіровоградобленерго, сьогодні з 07:42 вступив у силу графік аварійних відключень відповідно до режиму роботи ОЕС України."

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повітряні сили поділилися інформацією про нічну атаку з боку росіян.

Також відключення діятимуть у Сумській області.

"Енергетики повідомили, що з 07:38 в Сумській області активовано графік аварійних відключень для першої черги."

В Сумиобленерго також зазначили, що черга за графіками аварійних відключень не співпадає з чергою при погодинних. Графіки погодинних відключень не застосовуються.

#Донецька область #Дніпропетровська область #Кіровоградська область #Електрична енергія #Суми Площа #Графіка #Військово-повітряні сили #Національна енергетична компанія «Укренерго» #Об'єднана енергетична система України

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Служба безпеки України затримала терористку з Дніпра, яка планувала здійснити два теракти в Миколаєві - актуальні новини з Миколаївщини.
Зрадниця планувала здійснити подвійний теракт у житловому районі.
Служба безпеки України затримала жінку, яка планувала здійснити два теракти в Миколаєві.
Теги