09:30, 09 липня

Cтудентам технічних спеціальностей у Маріуполі обіцяють фінансову підтримку

Молодь, яка здобуває металургійну освіту в Маріупольському коледжі ПДТУ, отримуватиме додаткову стипендію. Крім того випускники матимуть переваги під час працевлаштування.

поділитись:
Cтудентам технічних спеціальностей у Маріуполі обіцяють фінансову підтримку - фото 1

Анастасія - абітурієнтка. Хоче вступити у Маріупольській політехнічний коледж Приазовського державного технічного університету. Обрала спеціальність диспетчера. Аби потім мати змогу влаштуватися на металургійні підприємства міста.

Компанія Метінвест також зацікавлена у молодих спеціалістах. Тому їм всіляко допомагає - зокрема організовує оплачувану практику на виробництві та надає свої перші робочі місця.

«На раннем курсе - меньше, на старшем – больше стипендия. Они находятся на предприятии. И уже там обучаются конкретно под те задачи, на том оборудовании в цехе. И соответственно получают уже опыт определённой работы. Они там трудоустраиваются», - каже координатор дуальної форми здобуття освіти Ігор Кущенко.

А з вересня Група Метінвест заохочуватиме молодь, яка вступає цьогоріч в середні навчальні заклади, додатковими стипендіями. У цій програмі беруть участь 5 освітніх установ.

«Колледж ПГТУ также включён в эту программу, принимает участие. На 1 курсе будут получать дополнительно стипендию 700 гривен - это все детки. И на 2 и 3 курсе - по 1000-1200 гривен соответственно. В зависимости от рейтингов», - зазначив регіональна менеджерка Центру кар'єри Метінвест Яніна Войцеховська.

Також випускники технічних спеціальностей мають переваги, коли влаштовуються на металургійні підприємства.

Більш детальну інформацію про стипендіальну програму можна отримати у Центрі кар'єри Метінвест за адресою проспект Металургів 68, а також за телефоном 0 800 606 000 або у телеграм-каналі t.me/metinvest_students.