10:30, 10.08.2020

ЦВК скасувала вибори в 10 громадах Донецької області

Слуги народу зробили заяву щодо виборів на Донбасі

поділитись:
ЦВК скасувала вибори в 10 громадах Донецької області - фото 1

У Слузі Народу проти скасування виборів в окремих громадах на Донбасі.

Партія «Слуга Народу» в Донецькій області виступила за проведення місцевих виборів на всій території регіону. Про це йде мова в заяві, опублікованій на офіційній Фейсбук-сторінці організації.

Напередодні Центральна виборча комісія з урахуванням рекомендацій силовиків скасувала вибори в 10 об'єднаних територіальних громадах, розташованих в безпосередній близькості від лінії розмежування.

У заяві Слуги Народу повідомляється, що спільно з губернатором області проводились консультації з командуванням операції Об'єднаних сил і Антитерористичним центром СБУ з питань безпеки виборів в прифронтових районах.

«Ми озвучили нашу загальну і принципову позицію - вибори на Донбасі повинні відбутися, без винятків», – йдеться в тексті.

У «Слузі Народу» наполягають на негайному проведенні виборів відразу ж після надання військовим командуванням достатніх гарантій безпеки.

«Щогодини, щодня без стрілянини і смертей наближає Донбас до стійкого миру. Щиро сподіваємося, що успіх мирних ініціатив Президента Володимира Зеленського дозволить провести вибори на всій території Донецької області».

Так само в партії наголошують на неприпустимості використання ситуації в політичній боротьбі:

«Головне - життя людей. Нам потрібні вибори для людей, а не люди для виборів. Зараз ставити політичну доцільність вище безпеки громадян - неприпустимо. Як і чинити тиск на військових, вимагати брати на себе відповідальність, ігноруючи потенційні загрози», – сказано в заяві.

 

ЦВК скасувала вибори в 10 громадах Донецької області - фото 23784