13:14, 19 серпня

Де можуть зробити щеплення від коронавируса жителі селищ?

Щодня в Маріуполі прищеплюються від Covid-19 по 700 чоловік. Дві дози отримали вже 18 тисяч осіб. Адже зараз в Україні активно розвивається новий штам "Дельта". А що робити тим, хто живе за містом, в селищі?

поділитись:
Де можуть зробити щеплення від коронавируса жителі селищ? - фото 1

Сартана. Чи можна у селищі зробити щеплення проти коронавірусу? Або доведеться їхати до Маріуполя?

Біля поліклініки зустрічаємо пані Людмилу. Вона розповідає: у селищній амбулаторії щеплення роблять. Хоче вакцинуватися, але говорить, лікар поки не дозволяє. Бо жінка має протипоказання - аутоімунне захворювання.

Імунізують на місті у селищній амбулаторії. Загалом, за словами медиків, щеплення зробили вже більше тисячі жителів Сартани.

Директор Департаменту охорони здоров'я Андрій Ремпель запевнив, люди, які живуть у селах Маріупольського району можуть вакцинуватися на місці. Для цього у населених пунктах є всі умови.

«Будь-які фельдшерські пункти, є підрозділами центрів первинної медико-санітарної допомоги. Тобто в центрах медико-санітарної допомоги Маріупольського району відкрито пункти вакцинації. У разі, якщо зручно дістатися до міста, то в центрах масової вакцинації в місті Маріуполя прищеплюються абсолютно всі громадяни України».

А ще додав: доз вистачить усім. Маріуполь днями отримає чергову партію.