19:30, 03.07.2019

День без поліетилену

День без поліетилену 03.07.2019

поділитись:
День без поліетилену - фото 1

Наш канал теж долучився до акції. Сьогодні Татьяна Писарева пропонувала маріупольцям замінити пакети на екоторбинки. Чи готові люди відмовлятися від зручностей, щоб зберегти довкілля?


Боротьба за екологію триває. Акцію без пакета телеканали Сігма і Донбас розпочали навесні. Ми провели експеримент - чи можна у побуті обійтися без поліетилену і знайшли йому альтернативу. Екосумки з нашими логотипами відтепер є не тільки у наших колег, а й у деяких маріупольців.


До нашої акції долучився Андрій Бєдняков. Родина шоумена не користується пакетами. Він закликає усіх, хто усвідомлює масштаби екологічного лиха, підтримати челендж.

Сортує сміття, здає металеві банки і за довкілля без поліетилену. Багаторазовий призер Параолімпійських ігор Данило Чуфаров теж відмовився від пакетів. Хлопця надихнув досвід європейських країн, де спортсмен часто буває на змаганнях. Відмовишся від пакета - зможеш заощадити, каже спортсмен.


Чи готові ви позбавитися поліетиленової залежності - головне питання до охочих отримати в подарунок нашу екоторбинку. Пакети віддали нам і молодь і люди похилого віку.