11:55, 30 вересня

У Маріуполі перекриють центр

01 та 02 жовтня в Маріуполі проходитеме фестиваль Generation House. Локації розташують на Театральній площі та у Театральному сквері. Для цього на три дні перекриють центр міста.

поділитись:
У Маріуполі перекриють центр - фото 1

 

У рамках святкування Дня людини похилого віку 1 жовтня з 06:00 до 23:00 3 жовтня буде перекрито рух транспорту та організована пішохідна зона по просп. Миру: від перехрестя з просп. Металургів до Театральної площі (вул. Університетська та вул. Соборна).

Рух пасажирського транспорту буде організовано об’їзними напрямками по вул. Казанцева, вул. Університетська та вул. Соборна.

Прохання до водіїв персонального авто транспорту своєчасно обирати маршрут руху, - повідомляють у патрульній поліції.

А організатори свята розповіли, що в центрі будуть облаштовані фотозони, виставка сувенірної продукції і відбудеться святковий концерт.

У Маріуполі перекриють центр - фото 46357

 

Родзинка фестивалю - Срібний круїз. Це дводенна подорож містом, його оновленими просторами для людей поважного віку. Екскурсанти зможуть відчути себе справжніми туристами у рідному місті.

Два заїзди для груп до 15 осіб відбудуться 30 вересня – 01 жовтня та 01 – 02 жовтня. У програму круїзу увійдуть автобусно-пішохідні екскурсії Театральним сквером, пірсом, площею Миру та Свободи, а також у перший день учасники круїзу побачать оновлений Парк ім. Гурова та подивляться на всі нові арт-об’єкти, фонтани та цікаві локації, що вже з’явилися там.

Заїздів планується декілька. Екскурсія до Соціального офісу «Мультицентр», де учасники круїзу обов’язково зроблять на пам’ять фото на даху ЦНАПу, зазирнемо на льодову арену Ice Centre та центр стартапів «1991».

РОЗКЛАД ЗАХОДІВ:

01 жовтня

14:00 – відкритий кінотеатр

16:00 – виступ Оркестра народних інструментів під керівництвом Юлії Чайн

17:30 – зі сцени почуємо тенор Ростислава Кушини у супроводі акордеону Юрія Дякунчака. Співак – заслужений артист України, виконавець класичної та популярної музики. Учасник та переможець телепроєктів на каналі 1+1: «Голос країни» (1 сезон) та «Битва хорів», а також володар Першої премії вокалістів у Лондоні при патронаті королівського дому в 2013 році.

02 жовтня

15:00 – відкритий кінотеатр

16:00 – кавер-бенд

18:00 – Зірковий гість фестивалю – Заслужений артист України Віктор Павлик.