18:58, 05.10.2020

Детективи НАБУ прагнуть долучити до закритої справи «Роттердам+» новий висновок експертизи

Фабрика псевдодоказів. Детективи НАБУ прагнуть долучити до вже закритої справи "Роттердам+"...новий висновок експертизи.

поділитись:
Детективи НАБУ прагнуть долучити до закритої справи «Роттердам+» новий висновок експертизи - фото 1

Про це повідомила адвокатка Наталія Дригваль. Йдеться про, начебто, збитки у 40 млрд грн, від дії формули розрахунку ціни вугілля. Автор новознайденної експертизи, як і його висновки, за словами Дригваль, "кишенькові" та можуть буті сфабрикованими. А справу «Ротердам+» закрили більше місяця тому. З десяток детективів за 3,5 роки не змогли довести ані збитків, ані складу злочину. Підтвердили законність закриття справи навіть у Вищому антикоррупційному суді.

«По-перше, це повністю сфабрикована, по-друге, це скоєно поза строками досудового розслідування, і, по-третє, ситуація з проведенням експертизи така, що тут є ознаки складу злочину. І в діях представників НАБУ, і в діях самого експерта, Який підписав подібного роду висновки. Тут абсолютно очевидна відповідальність самого детектива НАБУ, Який прекрасно знав про завершення термінів і повинен був відкликати свою постанову», - сказала адвокатка Наталія Дригваль.