19:35, 20 квітня

Дизайнерка з Маріуполя шиє колецію одягу для вчительок

Легкі сукні, сарафани та блузи вже незабаром можна буде побачити на дефіле-презентації. Замість моделей у жінки викладачки однієї зі шкіл міста.

поділитись:
Дизайнерка з Маріуполя шиє колецію одягу для вчительок - фото 1
«Довжина має бути некричуща, має відповідати нашому статусу, нашому положенню, але це будуть такі повітряні, жіночні моделі, які можуть порадувати не тільки у шкільний час, а й поза школою також», - каже вчителька фізичного виховання Вікторія Янакі.

Про це і подбала маріупольська кутюр'є Ірина Меліхова. Жінка разом з педагогинями розробила дизайн. Сукні, блузи і сарафани вже на етапі шиття. Вбрання будуть готові вже протягом місяця. Дизайнерка використовує костюмні та легкі тканини.

Ще два роки тому Ірина працювала в банку. Але вирішила змінити своє життя. Подала ідею і виграла грант. Так хобі жінки стало її основною справою. Ідея проєкту «Гарна вчителька - розумні діти» з'явилася більше місяця назад. Майстриню надихнула тітка, яка усе життя була викладачкою.

«Хотілося схожою бути на неї. Можливо, ось ці спогади мого дитинства навіяли, і я захотіла втілити в моїй діяльності, створити гарний образ вчительки. Зараз я відшиваю моделі і готуюся до фотосесії», - розповідає дизайнерка Ірина Меліхова.

Окрім фотосесії, планують влаштувати і показ. Дефілюватимуть учительки 15 школи. У подальшому ознайомитися з вбраннями можна буде в інтернеті.