19:02, 20 січня

Для освітян стартував проєкт Steam-Сamp

Фонд Розвитку Маріуполя спільно з Українською академією лідерства та за підтримки Групи Метінвест запускає проєкт для освітян Steam-Сamp. Як подати заявку на участь?

поділитись:
Для освітян стартував проєкт Steam-Сamp - фото 1

Яка температура на вулиці й чи буде сьогодні сніг? Учні однієї зі шкіл Маріуполя можуть самостійно робити прогноз. Учителька Наталія Гашилик виграла в конкурсі від Фонду розвитку Маріуполя метеостанцію. Використовує її на уроках.

Шість років жінка викладає хімію, біологію та інформатику. Перед її заняттями діти добре заряджають свої смартфони, бо вчяться за допомогою додатків. Поєднувати точну науку з сучасними технологіями вчителька вирішила декілька років тому.

«Для того, щоби перейти до практичної частини з хімії, потрібно хоч якусь теорію вивчити. Ця теорія їм така дуже сумна, не цікава, і тому, насамперед, зараз ми намагаємося якось теорію цю реорганізувати до цікавості», - розповідає Наталія Гашилик.

Аби і далі впроваджувати нові підходи на уроках, пані Наталія готова вчитися сама. Подала заявку на сайті Фонду розвитку Маріуполя на участь у проєкті від Групи Метінвест. А потім написала мотиваційне есе. І вже в лютому мають стартувати тематичні модулі.
Серед учасників і пані Надія. Жінка викладає майже 30 років. Проводить бінарні уроки фізики та інформатики. Мріє про стем-лабораторію.

«Неможливо навчати сучасних учнів так, як навчали нас. Наші вихованці тісно пов'язані з виробництвом, тому інтегрування предметів природньо-математично циклу та спецпредметів дозволяє створювати сучасні проєкти, які в подальшому можуть використовуватися в реальному житті», - каже учителька фізики та інформатики Надія Войнова.

На участь в програмі Steam-Сamp від Групи Метінвест запрошують вчителів математики, фізики, хімії та інформатики. Організатори планують набрати близько трьохсот учасників з Маріуполя, Запоріжжя та Кривого Рогу. До того ж, прийом заяв на участь подовжено до 31 січня.