08:51, 05 квітня

Для президента вкрай важливо об’єднати все суспільство у боротьбі за незалежність - Яценюк

Вкрай важливо об’єднати всіх: підтримати добровольців, українські Збройні Сили, волонтерів, все суспільство задля того, щоби вся українська держава боронила свою незалежність, - наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у програмі «Свобода слова Савіка Шустера».

поділитись:
Для президента вкрай важливо об’єднати все суспільство у боротьбі за незалежність - Яценюк - фото 1

Арсеній Яценюк зазначив, що у президента Зеленського «пройшла трансформація поглядів»:

«Коли Зеленський став президентом у 2019 році, він сподівався, в силу різних причин, що можна сісти і про щось домовитися з Путіним. Але протягом двох років він усвідомив, що з Путіним домовитися неможливо. Путін може домовитися тільки про одне – про капітуляцію України. Він (президент Зеленський – ред.) чудово усвідомлює, що як президент на це не може піти, а український народ це ніколи не дасть можливості зробити», - наголосив лідер НФ.

Арсеній Яценюк також підкреслив важливість єдності з ЄС. Він назвав поганим сигналом те, що «Путін добився можливості мати окрему розмову без президента Зеленського з канцлером Меркель і президентом Франції».

«Було би вкрай правильно, якби так само швидко була організована зустріч з ініціативи наших французьких і німецьких друзів і партнерів разом з президентом Зеленським, і, наприклад, з президентом ЄС, який би прийняв участь у такій дискусії. Щоби продемонструвати всьому світу, що Україна має всецілу підтримку», - наголосив Арсеній Яценюк.