18:47, 23 листопада

Коли чекати на гарячу воду у Маріуполі та звідки взялася абонплата?

У пошуках відповідей маріупольці телефонують до нашого телеканалу та пишуть скарги до контакт-центру. Чи довго ще використовувати каструлі та скільки доведеться віддавати грошей за абонентську плату?

поділитись:
Коли чекати на гарячу воду у Маріуполі та звідки взялася абонплата? - фото 1

 

Опалення є, проте гарячу воду так і не ввімкнули. Тож, пані Анастасія змушена її гріти у чайнику та каструлях. Стверджує, з маленькою дитиною такий побут перетворюється на справжню проблему. Дівчина не розуміє, чому саме виникає затримка. Адже торік гарячу воду також дали не одразу.

Таке ж питання хвилює деяких містян. Люди скаржаться до контакт-центру 15-55. Проте гарячу воду до осель поки не постачатимуть, розповідає перший заступник міського голови Михайло Когут.

«Если мы продолжим подачу горячей воды, то мы обязаны законодательно начислять абонентскую плату, даже тем, кто не пользуется данной услугой, поскольку у нас централизованная система горячего водоснабжения, невозможно подавать отдельному человеку», - пояснює перший заступник міського голови.

Нині централізованою системою постачання гарячої води не користуються 90% містян. Щодо абонплати. Чому вона з'явилася саме цього року та скільки коштуватиме кожній окремій родині, прокоментував директор департаменту з питань управління енергетичними підприємствами Костянтин Пісмарьов.

«Сейчас есть тариф, в котором, в том числе, и абонентская плата. Раньше это все было единой составляющей».

Абонентська плата за опалення нараховуватиметься протягом всього року. Проте збільшуватися не буде.