18:25, 23.09.2020

У селі Мелекине побудували нову амбулаторію

Комфорт, доступність та сучасне обладнання. Реалізували проєкт з реконструкції амбулаторії у селі в межах програми соціально-економічного розвитку Донеччини.

поділитись:
У селі Мелекине побудували нову амбулаторію - фото 1

Проєкт належить до об'єктів національної програми "Велике Будівництво" Президента Володимира Зеленського.

Просторі та світлі кімнати, нові меблі, енергоефективні системи освітлення. Це нова амбулаторія у селі Мелекине. Чекають відкриття з нетерпінням, каже медсестра Олена. Адже у старому приміщенні було затісно.

«Там у нас невеликі кабінети, тут все просторо, світло. Там у нас тільки холодна вода, тут буде і гаряча, світло в кабінетах, вікна великі, дуже добре», - радіє медсестра Олена Волкова.

Крім того, працюватимуть з новим обладнанням.

«Це фізіотерапевтичне обладнання, діагностичне обладнання, кардіографи, автоклав, це Панмед, це сухожарові шафі і деякі інші. 1300 осіб населення, а в літній період населення подвоюється, потроюється. У червні - не протиснешся», - розповідає головний лікар амбулаторії Володимир Григор'єв.

Поки пацієнтів приймають у старому приміщенні. Тут є необхідні медикаменти та обладнання. Проте не вистачає спеціалістів, кажуть лікарі.

«У нас по проекту стара амбулаторія буде реконструйована під житло для лікаря. Якщо з'явиться лікар, то немає необхідності жителям, для того, щоб отримати лікарняний, їхати в Мангуш. А в Мангуш прямого немає на сьогоднішній день повідомлення автобусного. Це треба їхати через Маріуполь», - наголошує секретар Мелекинської сільської ради Михайло Федоткін.

Реалізували проєкт у межах програми соціально-економічного розвитку Донеччини. Він належить до об'єктів національної програми "Велике Будівництво" Президента Володимира Зеленського. ВИтратили на будівництво понад 6 мільйонів гривень.

«Під державну програму була побудована в Мелекіно така амбулаторія, вже сучасна, зараз готуються всі документи на прийом в експлуатацію і передачу в комунальну власність. Далі - реєстрація та відкриття. Зараз працівники можуть переїжджати поступово», - сказала голова Мангушської райдержадміністрації Наталя Букрєєва.

Відкрити нову амбулаторію планують вже на початку наступного місяця.