12:21, 26.06.2020

Для «Зеленбуду» закупили нову техніку на 13 мільйонів гривень

Крім техніки на підприємстві зробили ремонт на центральному виробничому ділянці. Мер міста Вадим Бойченко перевірив роботу комунального підприємства.

поділитись:
Для «Зеленбуду» закупили нову техніку на 13 мільйонів гривень - фото 1

 

Підмітально-прибиральна машина, ескаватор-навантажувач, мотокоси, тримери та газонокосарки. З новою технікою значно легше працювати, запевняє механізатор Зеленбуду - пан Ігор.

«Зі старою косаркою зловив камінь і на колінах починаєш ножі міняти. Зараз ця косарка до цього ставиться дуже лояльно - пройшла через цей камінь і пішов далі працювати. Ну і природно зловив - розбив. А тут якось міцніше працює техніка, передбачена для цих всіх речей», - каже механізатор підприємства Ігор Арабаджи.

Торік Зеленбуд придбав майже 80 одиниць нової техніки на 6 мільйонів гривень. Цього ж на нове обладнання вже виділили близько 13 мільйонів гривень, розповідають спеціалісти.

«Плануємо ми придбати сумарно близько 70 одиниць техніки. Торги по багатьох позиціях вже проведені, чекаємо поставок. Наступного тижня італійська техніка до нас зайде - це вертикальна і горизонтальна косарка на такий же Білорусь, яка зможе ось так от рівно різати дерева діаметром до 150 і чагарники в горизонтальному положенні», - розповів начальник Зеленбуду Петро Чекер.

Також на центральній виробничій дільниці підприємства відремонтували подвір'я - встановили паркан, ворота, поклали плитку та асфальт. Оновили й побутові приміщення для працівників. Там з'явилося опалення, нові шафи для переодягання, душі та санвузли. Вартість реконструкції - понад півтора мільйони гривень.

На думку мера міста, найголовніша мета Зеленбуду - забезпечити благоустрій Маріуполя та максимально механізувати робочий процес.

«Для того, щоб вивільнити людей і відповідно ще більше, ще ширше займатися благоустроєм нашого міста. Сьогодні підприємство працює стабільно. На підприємстві понад 600 осіб працює, і завдання максимально покрити цим персоналом відповідно все місто Маріуполь, для цього потрібна відповідна техніка», - наголосив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.