19:18, 02.09.2020

До Дня знань маріупольський відмінник Владислав Кірик отримав подарунки

Нагорода за успішність. Владислав Кірик – переселенець. Навчається на відмінно. До Дня знань він отримав подарунки, які допоможуть йому й надалі отримувати нові знання.

поділитись:
До Дня знань маріупольський відмінник Владислав Кірик отримав подарунки - фото 1

 

Новий рюкзак, набір канцелярії, навушники та флешка. Все це від партії Блок Вадима Бойченка. А ще у Владислава тепер є власний ноутбук. Хлопець навчається у 9 класі. Каже, тепер здобувати знання йому буде набагато легше.

«Я просто карантин ледве-ледве навчався. Ось коли в школу, тоді більш-менш. Перш за все, щоб там шукати домашні завдання, робити і ще не обов'язково для навчання. Можна навіть ще музику, наприклад, складати, я люблю це робити», - каже учень.

Владислав не тільки старанний учень та учасник багатьох олімпіад, хлопець захоплюється ще й грою на акордеоні. Школяр живе з мамою та бабусею. Шість років тому сім'я переїхала до Маріуполя з селища Піски.

«Нам такий цінний подарунок зробили. І Владик, я бачу, радий і не очікував. Це допоможе йому в навчанні і, може бути, навіть і в захопленнях якихось, він про це мріяв. Так що спасибі і Ірині Володимирівні Дудіній, і Блоку Бойченко», - сказала мати Владислава.
До Дня знань маріупольський відмінник Владислав Кірик отримав подарунки - фото 25757

 

«Все, що я сьогодні подарувала, я подарувала виходячи зі своїх коштів. Але, я член команди Вадима Бойченко. Я представляю в маріупольському міській раді фракцію Блок Вадима Боченко, я підтримую всі ті починання, всі, що проводить і міський голова і наша команда», - зазначила депутатка міської ради Ірина Дудіна.

Тим часом Владислав пообіцяв: темп у навчанні не збавить і цьогоріч покаже ще кращі результати.