18:50, 31.12.2020

Подарунки найспритнішим – підсумки квесту від телеканалу «Сигма»

Напередодні Нового року телеканал «Сигма» влаштував челендж. П'ять листівок із нашими логотипами ми заховали в знакових місцях Маріуполя. Їх потрібно було знайти, виконати певне завдання та зафільмувати це. Тож, кому вдачу принесла підкова?

поділитись:
Подарунки найспритнішим – підсумки квесту від телеканалу «Сигма» - фото 1

Сергій виконав завдання найпершим. Одразу після виходу сюжету - пішов на пошуки. Він мав подарувати смаколик незнайомій людині. І таки зробив це. Каже, було цікаво.

«Спочатку потрібно було вибрати, кому подарувати незнайомцю. Потім не переконати, а запитати дозвіл на зйомку. І я вибрав, той який, як мені здалося, вони б не відмовилися. Тому що вони звикли до слухаю телебачення. Було весело», - розповідає переможець конкурсу Сергій Дроворуб.

Другою переможницею стала Валентина. Свою вдачу знайшла у підкові. Завдання виконала. А саме, розповіла новорічний вірш. Тож, подарунок - забирає собі. І зауважує, такі конкурси створюють святковий настрій.

«Взяла, завдання нескладне, виконала і ось такий приємний бонус. Це класно, таке потрібно проводити. Це елементарні дії і все одно ти отримуєш від цього задоволення», - розповідає переможниця конкурса Валентина Бунько.

Добрі справи приємно робити і не заради подарунків. А просто так.