10:40, 28 серпня

Що подарувати викладачам на 1 вересня?

Букети, гаджети, сертифікати чи шоколад. До першого вересня менше тижня. Батьки та діти все частіше дивують викладачів незвичними подарунками.

поділитись:
Що подарувати викладачам на 1 вересня? - фото 1

Пані Ольга закуповує канцелярію на навчальний рік. Каже, працює вчителькою, викладає у третьокласників. Проте на перше вересня подарунків не чекає, та і сама не дарує.

«Я розумію, що для всіх це дуже складно фінансово, тому нічого я не очікую, ніяких подарунків для себе особисто. Квіти сьогодні теж чимало коштують, враховуючи, скільки дітям потрібно купити все, просто для звичайного навчання, і ще й навантаження на квіти, на букети, це просто недоречно», - считает педагог.

Та попит на подарунки все ж є, кажуть продавці. Для свят беруть ручки. А ще - щоденники вчителя чи органайзери. Досі у тренді й квіти. Ціни - на будь-який гаманець. Стартують від 40 гривень. В асортименті троянди, хризантеми, еустоми.

Ті ж хто хоче здивувати вчителів, замовляють їстівні букети. Тут ціни залежать від складу та розміру. Найдешевший - 200 гривень.

Роблять такі композиції і в пінобоксах. Це можуть бути дзвіночки, глобуси чи дерев’яні коробки, які заповнюють солодощами, горіхами, сухофруктами, олівцями та іншим. Серед незвичних та популярних подарунків - імбирне печиво. Термін зберігання таких презентів до року.