17:36, 20.11.2020

До кінця року має відкритися сервісний центр на КПВВ «Новотроїцьке»

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України планує відкрити багатофункціональний сервісний центр на Донеччині в середині грудня

поділитись:
До кінця року має відкритися сервісний центр на КПВВ «Новотроїцьке» - фото 1

Як повідомив віцепрем‘єр-міністр - міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, сервісний центр у Новотроїцькому споруджується за аналогом центру в Щасті Луганської області, який запрацював з 10 листопада.

Щастя - це новий стандарт. І вже за місяць такий же центр буде відкрито і у Новотроїцькому. Наші громадяни з окупованих територій повинні мати можливість отримувати всі послуги, які надає Україна. Вони повинні відчувати і розуміти, що державі є до них діло, - наголосив Олексій Резніков.

Громадяни України по обидва боки лінії розмежування, зможуть отримати всі соціальні та адмінпослуги, безоплатну правову допомогу. Тут передбачені відділення банку, пошти, кімнати матері та дитини, аптека і магазин супутніх товарів, можна буде скористатися соцпрограмами, зокрема, медичними, такими як «Доступні ліки».