15:03, 22.06.2020

Додаток «Дій вдома»: як відбувається контроль самоізоляції

Однією з умов перетину пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) на Донбасі є обов'язкова самоізоляція протягом 14 днів за допомогою програми «Дій вдома» .

поділитись:
Додаток «Дій вдома»: як відбувається контроль самоізоляції - фото 1

Суть роботи додатку в тому, що в період 14 днів користувачу будуть приходити пуш-повідомлення з нагадуванням зробити і вислати своє фото. Сервіс перевірить геолокацію і таким чином дізнається, чи сидить людина вдома.

Якщо після п'ятого повідомлення людина не надсилає фото або не проходить верифікацію, додаток автоматично формує і спрямовує повідомлення в Національну поліцію.

Повідомлення містить прізвище, ім'я та по батькові, а також адресу проходження самоізоляції і номер телефону. Представники Національної поліції приїжджають на місце і перевіряють дотримання самоізоляції, при цьому також можуть попередньо здійснити контрольний дзвінок.

У разі підтвердження порушення самоізоляції поліція може оштрафувати від 17 тис. Грн до 34 тис. Грн (ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей»).

Встановити додаток можна, відсканувавши QR-код на інформаційних плакатах в зонах проходження паспортного контролю, або знайти його за допомогою пошуку в App Store або Play Market.

Радимо завантажити додаток «Дій вдома» заздалегідь - перед поїздкою, але активувати безпосередньо на КПВВ.

Додаток «Дій вдома»: як відбувається контроль самоізоляції - фото 20434

 

Читайте також: На Донбасі відкрили КПВВ "Новотроїцьке" На Донбасі відкрили КПВВ "Новотроїцьке"