20:45, 05 травня

«Донбас і Мирні»: розповідь про людські долі і надії

Найжахливіше для цієї родини сталося саме на цьому місці. Тоді Данилу було вісім років. Хлопчик вийшов на балкон, поруч пролунав вибух і потужною хвилею його скинуло з п’ятого поверху.

поділитись:
«Донбас і Мирні»: розповідь про людські долі і надії - фото 1

 

Лікарі за життя Данила боролися кілька місяців. Та він не здався. За два тижні – опритомнів і тоді почався тривалий та тяжкий період реабілітації.

Через травму лівої частини голови, в Данила постраждав протилежний бік тіла.

Кілька років фахівці допомагали йому подолати наслідки тяжкої травми. Важливі курси реабілітації для хлопчика організував Фонд Ріната Ахметова.

Даня Сисоєв став одним із героїв унікальної фотокниги «Донбас і мирні», яку три роки тому видав Фонд Ріната Ахметова. На її сторінках справжні історії жахливих подій. Унікальні примірники Фонд передав до посольств, міжнародних організацій, та провідних бібліотек України.

Історії героїв фотокниги стали частиною нового проєкту «Музей. Голоси Мирних», який був створений за особистою ініціативою Ріната Ахметова. Це документальний проєкт, мета якого зібрати правдиві історії тих, хто пройшов через жахи збройного конфлікту.

Музей Фонду Ріната Ахметова «Голоси Мирних» –це безпечний довірчий простір, де люди можуть розповісти свою історію, звільняючись від тягаря мовчання, аби світ дізнався про сотні тисяч мирних, які постраждали від збройного конфлікту на Донбасі.