19:15, 31.08.2020

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3

У рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні» Фонд Ріната Ахметова закупив понад двісті висококласних апаратів ШВЛ для державних лікарень. Перші апарати медики отримали в березні, і вони вже рятують життя.

поділитись:
Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 1
У червні-липні до країни доставили дві рекордні партії сучасного обладнання – понад 100 одиниць техніки. Це найбільше постачання апаратів ШВЛ до України з початку карантину.

 

ЛИПЕНЬ 2020

8 липня Фонд Ріната Ахметова спільно з ДТЕК передав Центральній міській лікарні Рубіжного (Луганська область) три апарати штучної вентиляції легенів. Це частина рекордної партії допомоги із 70 апаратів ШВЛ, доставленої Фондом до України 1 липня.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25569

 


9 липня Фонд Ріната Ахметова спільно із SCM передав медикам Слов’янська три апарати штучної вентиляції легенів.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25571

 

10 червня Центральна районна лікарня Великої Новосілки отримала сучасний апарат штучної вентиляції легенів від Фонду Ріната Ахметова та компанії SCM.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25568

 

13 липня Лисичанська багатопрофільна лікарня отримала три сучасні апарати штучної вентиляції легенів від Фонду Ріната Ахметова і ДТЕК.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25574

 

14 липня Фонд Ріната Ахметова спільно з ДТЕК передали Центральній районній лікарні Кам’янки-Бузької (Львівська область) три апарати штучної вентиляції легенів.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25553

 

– Рінат Ахметов ще в лютому першим прийшов на допомогу країні. Він об’єднав ресурси благодійного Фонду, ФК «Шахтар» і бізнесів SCM і виділив 300 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19 у рамках проєкту Фонду Ріната Ахметова «Боротьба з COVID-19 в Україні». Вони спрямовані на вирішення найважливіших медичних потреб країни: від засобів індивідуального захисту для лікарів до складного медичного обладнання для державних лікарень, опорних для порятунку життів. Апарати ШВЛ серед першочергових, тому Фонд придбав і передає українським медикам понад 200 сучасних апаратів штучної вентиляції легенів, – розповіла Наталя Ємченко, член Наглядової ради Фонду.

15 липня Фонд Ріната Ахметова спільно з ДТЕК передали медикам Івано-Франківська чотири висококласні апарати штучної вентиляції легенів. У рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні» два апарати ШВЛ отримала Центральна міська клінічна лікарня й ще два – Міська клінічна лікарня № 1.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25554

 

16 липня Фонд Ріната Ахметова і ДТЕК передали медикам Галицької центральної районної лікарні два апарати штучної вентиляції легенів високого класу.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25556

 

Цього ж дня лікарі Бурштинської центральної міської лікарні отримали апарат штучної вентиляції легенів від Фонду Ріната Ахметова та компанії ДТЕК.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25558

 

Ще цього дня два висококласні апарати штучної вентиляції легенів виробництва Франції Фонд Ріната Ахметова й Метінвест передали міській лікарні швидкої медичної допомоги Маріуполя.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25560

 

20 липня Вовчанська центральна районна лікарня, розташована в Харківській області, отримала висококласний апарат штучної вентиляції легенів від Фонду Ріната Ахметова.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25559

 

21 липня Фонд Ріната Ахметова спільно з ФК «Шахтар» передав Чугуївській центральній районній лікарні апарат штучної вентиляції легенів. Ще два сучасні апарати ШВЛ було передано Харківському обласному клінічному диспансеру радіаційного захисту населення.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25555

 

22 липня Фонд Ріната Ахметова спільно із SCM привезли до Торецької центральної міської лікарні три апарати штучної вентиляції легенів.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25562

 

Також Фонд Ріната Ахметова й компанія SCM передали сучасний апарат штучної вентиляції легенів Слов’янській центральній районній лікарні в Донецькій області.

 

23 липня Фонд Ріната Ахметова та Метінвест вручили два сучасні апарати штучної вентиляції легенів Маріупольській міській лікарні № 4 ім. І. К. Мацука.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25561

 

28 липня Фонд Ріната Ахметова спільно з компанією Метінвест передали чергову партію обладнання медикам Кривого Рогу. Клінічна лікарня № 8 отримала два апарати ШВЛ високого класу. Ще чотири апарати – міська лікарня № 7.

29 липня Павлоградська лікарня інтенсивного лікування отримала п’ять сучасних апаратів штучної вентиляції легенів від Фонду Ріната Ахметова і ДТЕК.

30 липня Авдіївська центральна міська лікарня отримала апарат штучної вентиляції легенів високого класу від Фонду Ріната Ахметова та Метінвесту.

Практично одночасно цього дня Фонд Ріната Ахметова спільно з ДТЕК передав ще п’ять сучасних і висококласних апаратів штучної вентиляції легенів Львівському обласному госпіталю ветеранів воєн і репресованих ім. Ю. Липи.
31 липня Центральна районна лікарня Жовкви отримала сучасний апарат штучної вентиляції легенів від Фонду Ріната Ахметова і ДТЕК.

СЕРПЕНЬ 2020

4 серпня Фонд Ріната Ахметова і ДТЕК передали висококласний апарат штучної вентиляції легенів Центральній районній лікарні Калуша в Івано-Франківській області.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25564

 

5 серпня Городенківська центральна районна лікарня (Івано-Франківська область) отримала сучасний апарат ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова і ДТЕК.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25565

 

6 серпня Фонд Ріната Ахметова спільно з ДТЕК передали лікарям спеціалізованої медико-санітарної частини Енергодара три суперсучасні апарати штучної вентиляції легенів.

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25566

 

Також 6 серпня багатопрофільна міська лікарня інтенсивного лікування міста Дніпрорудне отримала чотири апарати штучної вентиляції легенів від Фонду Ріната Ахметова та Запорізького залізорудного комбінату.

11 серпня Фонд Ріната Ахметова спільно з ДТЕК вручили апарат штучної вентиляції легенів медикам Миргородської центральної районної лікарні.

12 серпня Фонд Ріната Ахметова спільно з компанією Метінвест передали п’ять висококласних апаратів штучної вентиляції легенів Міській лікарні № 7 Кам’янського (Дніпропетровська область).

Допомогти країні впоратися з глобальними викликами. Частина 3 - фото 25567

 

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко подякував Фонду Ріната Ахметова, групі компаній SCM і Метінвесту за системну допомогу.

– Завдяки Фонду Ріната Ахметова сьогодні ми передаємо медикам п’ять апаратів ШВЛ. Ми дуже чекали на це обладнання. Апарати ШВЛ – це велика допомога регіону. Велика подяка Фонду та медикам, – сказав Олександр Бондаренко.

Заступник міністра охорони здоров’я України Ярослав Кучер зазначив, що така допомога зараз дуже актуальна:

– Ми розуміємо, що на нас чекає друга хвиля коронавірусу й потрібно бути до неї готовим. Нікому не бажаю опинитися в лікарні, але я бачу, що тут працюють професіонали, бачу гідні умови та конкретно за цю медустанову я спокійний.

13 серпня Фонд Ріната Ахметова спільно з компанією Метінвест передали лікарям Криворізької інфекційної лікарні № 1 два сучасні апарати штучної вентиляції легенів виробництва Франції.

Також цього дня Фонд передав лікарям двох міських лікарень Дніпра – № 16 і № 9 – по сучасному апарату штучної вентиляції легенів.

За пів року опорні державні лікарні вже отримали від Фонду Ріната Ахметова 106 суперсучасних апаратів ШВЛ. Проєкт «Боротьба з COVID-19 в Україні», по суті, позитивно вплинув на загальний рівень якості надання медичної допомоги в країні. Робота триває. До передання медикам готують ще 98 апаратів ШВЛ найвищого класу.