20:15, 21.08.2020

Драматичний театр готується до нового сезону

Відкриття театрального сезону у Маріуполі заплановано на середину жовтня.

поділитись:
Драматичний театр готується до нового сезону - фото 1

Зараз п'ять режисерів працюють над 5 постановками. Чим дивуватиме трупа та які зміни відбуваються нині?

На великій сцені - велика прес-конференція директора театру Володимира Кожевнікова та двох режисерів - Анжеліки Добрунової та Євдокії Тихонової. Близько години говорили і про сезон, що минув. А карантин вніс неабиякі корективи у роботу театру.

«Той план, який звичайно існує в театрі, був порушений саме карантинними цими мірами», - розповідає директор драматичного театру Володимир Кожевніков.

Обговорювали і кадрові питання, а саме - Володимир Кожевніков не продовжив контракти з двома режисерами Анатолієм Левченком та Арутюном Киракосьяном.

«Строк закінчення контракту є приводом для його закінчення. Все, крапка. Все інше - це лірика», - зазначив Володимир Кожевніков.

Додав - тепер звільнені можуть взяти участь у відкритому конкурсі на цю посаду, який відбудеться 26 серпня. На думку режисерки Анжеліки Добрунової, найголовніше в кадровому питанні, - взаємопорозуміння між усіма учасниками творчого процесу.

«Будь-який співробітник - творча одиниця театру. Завжди всі свої дії повинні пов'язувати з інтересами театру, колективу творчого. На чолі кута завжди стоїть театр, його імідж, репутація і його розвиток, і розвиток кожного учасника колективу», - наголосила Анжеліка Добрунова.

Робили прогнози і щодо планів на найближчий сезон. Так, режисерка Євдокія Тихонова працює над двома прем'єрами. Перша - це виїзна вистава за п'єсою сучасного українського драматурга Олександра Вітра "Станція". Друга - інсценізація повісті Ольги Кобилянської "Царівна".

«А друга вистава - це те, що я почала робити ще у лютому, але почався карантин. І ми призупинили все. Вистава потребує певних витрат. Тому зараз ми призупинили цю роботу. Чекаємо, коли з'являться гроші», - зазначила режисерка.

143 театральний сезон має розпочатися у середині жовтня. Глядачі побачать сім прем'єр, над якими працюватимуть як маріупольські режисери, так і запрошені фахівці.