19:15, 15.05.2020

ДЮСШ №2 закривається на ремонт. Де будуть займатися діти?

Будівлі ДЮСШ №2 близько півсторіччя. Тому потрібен капремонт. Там працюють секції з плавання, спортивної гімнастики та стрільби з лука. Куди переведуть дітей?

поділитись:
ДЮСШ №2 закривається на ремонт. Де будуть займатися діти? - фото 1

Зараз тренери спільно з батьками готують приміщення до ремонту. Серед юних помічників - й восьмирічна Ліза. Спортивною гімнастикою дівчина займається понад чотири роки. Зізнається, за залою, де тренувалася, буде сумувати.

«Мені дуже подобається тренуватися. І не хочу я щоб звідси забирали. Хочу далі тренуватися».

Сестра Лізи - Маша, теж займається гімнастикою. Родина живе поруч зі школою, тому дівчатам дуже зручно ходити саме сюди, каже мама спортсменок.

«Ми тепер не знаємо, як нам бути. Чи то нам чекати якогось рішення від міськради, чи зможуть нам надати приміщення, необхідне для якісних тренувань, чи нам поміняти вид спорту взагалі і припустимо піти в легку атлетику - ми не знаємо. Але звичайно хотілося б доопрацювати в школі, доопрацювати з тренерами. Тому що тренери - прекрасні, якість тренувань теж дуже гарне і дітки показували дуже хороші результати».

На ремонт чекали декілька років і він, безумовно, має бути, розповідає тренерка пані Віна. Проте питання, яке всіх дуже хвилює, - куди переїжджати? Адже до майбутнього приміщення є певні вимоги.

«Масштаби важливі, щоб площа була. У нас килим, ось дуже великий - 18/18. Але ми, звичайно, сподіваємося, що він у нас буде. Ну хоча б на час ремонту без килима. Але такі, як кільця у нас там, бруси жіночі, поперечини, вони дуже високі і там стелі треба 5 метрів», - розповідає тренера Віна Пархоменко.

Ремонт будівлі та спортивного майданчика розпочнеться на початку червня. Частина плавців, а у школі ще є басейн, тимчасово займатимуться у міському палаці естетичного виховання. Інші - у фізкультурно-оздоровчому комплексі комбінату Ілліча. А ось де розташуються секції спортивної гімнастики та стрільби з лука, спеціалісти саме вирішують.

«Ми сьогодні обговорювали - 4-5 варіантів. Ось Вам на вскидку скажу - критий комплекс «Іллічівець», там є порожні приміщення, будемо вивчати, наскільки вони нам підходять. Порт-сіті - є діалог, зал ПДТУ, якийсь колишній там спортивний зал теж будемо дивитися, якісь наші там є дюш, варіанти там когось змістити», - зазначив начальник управління молоді та спорту Олексій Казанцев.

Вартість реконструкції майже 100 мільйонів гривень. До відремонтованої школи діти мають повернутися за два роки.