12:50, 07.05.2020

Фестиваль чи концерт скасували через карантин - що робити з купленим квитком?

«Стартап Гоголь фест», «MRPL.city», «Атлас вікенд», «Файне місто», «Захід» та інші. Через карантин найпотужніші фестивалі країни переносять або й зовсім скасовують. Що робити, якщо ви вже придбали квиток?

поділитись:
Фестиваль чи концерт скасували через карантин - що робити з купленим квитком? - фото 1

 

Анастасія з хлопцем уже двічі були на фестивалі «MRPL.city» на Піщанці. Збиралися й цьогоріч. Каже - квитки купили ще взимку. Тому зараз трохи переймаються, чи відбудеться захід.

«Я сподіваюся, що буде - по-перше, найголовніше. А по-друге, якщо буде можливість здати х - здамо, якщо звичайно ж ніяк не придумають по-іншому. Якщо скажуть, що квитки будуть діяти на наступний рік, наприклад, на фестиваль - залишимо, будемо чекати наступного фестивалю», - розмірковує дівчина.

«MRPL.city fest» цього року планують розпочати наприкінці липня. Нині захід ще ані перенесли, ані скасували. Чи доведеться здавати квитки тим, хто їх вже придбав - стане відомо після 22 травня. А ось фестиваль сучасного мистецтва – «Гогольфест», який мав відбутися на початку цього місяця планують перенести на жовтень. Нині ж організатори створюють цифрові проєкти - проводять онлайн-резиденції, флеш-моби та спектаклі в інтернеті. Усе це можна знайти на офіційних стрінках у соцмережах.

«Частину контенту, який ми планували представити в рамках фестивалю, ми її перевели в цифровий формат і вже частково презентували аудиторії. Якісь речі будуть презентовані протягом травня, а сам фестиваль, то що можна сказати офлайн ми зараз розраховуємо, що це буде осінь», - розповідає куратор театральної програми "Startup ГогольFest" Андрій Палатний

А ось київський «Атлас вікенд» організатори вже перенесли на наступний рік. На «Західфест», який має відбутися наприкінці червня - квитки ще у продажу. Але, за словами організаторів, у разі продовження карантину, дату проведення змінять.

«На разі ми чекаємо інформацію від влади. Згідно повідомлень влади карантин до 22 травня. Але поки ніяких офіційних повідомлень немає, власне ми тоді чекаємо. Запасні плани по переносу на кінець серпня - початок вересня в нас є. Але хто зараз дасть гарантію чи відповідь, що і тоді дозволять?».

Дату ще однієї з найбільших українських музичних подій – «Файного міста», яка теж має відбутися наприкінці липня теж поки не перенесли.