19:19, 04.12.2020

Фонд Бориса Колеснікова підвів підсумки всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2020»

3 грудня, Фонд Бориса Колеснікова підвів підсумки всеукраїнського освітнього конкурсу «Авіатор 2020», який вже 10 років реалізує для студентів технічних і авіаційних спеціальностей України.

поділитись:
Фонд Бориса Колеснікова підвів підсумки всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2020» - фото 1

Тридцять переможців проекту нагороджені сертифікатами на поїздку на Міжнародний авіакосмічний форум Ле Бурже в Париж.

У нинішньому сезоні «Авіатора» взяли участь 8 600 конкурсантів з 51 ВНЗ. Вони пройшли чотири відбіркових етапи: тестування з точних наук, перевірку знань з технічного англійської мови, вирішили бізнес-кейси і презентували власні розробки в авіакосмічній сфері перед фахівцями галузі.

Оцінювали проекти і стартапи конкурсантів члени журі: директор представництва Emirates в Україні Євген Іванов, операційний директор Міжнародного аеропорту «Одеса» Олександр Черепанов і керівник департаменту по академічним зв'язків «Прогресстех-Україна» Максим Гладских.

Експерти і організатори конкурсу визначили тридцятку кращих конкурсантів, які успішно подолали відбіркові тури і блискуче впоралися із захистом своїх проектів. За їх словами, в цьому році студенти підійшли до фінального завданням дуже професійно і виважено, і визначити переможців було досить складно.

«Другий рік поспіль ми проводимо фінал« Авіатора »в форматі« Зацікав інвестора ». Це дає конкурсантам можливість зробити акцент на практичному аспекті стартапу, розкрити творчий потенціал, продемонструвати аналітичне мислення. Члени журі зупинили свій вибір на роботах, які можуть мати вагомий внесок в авіаційну і аерокосмічну промисловість України. Бажаємо хлопцям, які є молодий і інтелектуальної авіаційної елітою країни, в майбутньому реалізувати свої плани і задуми. Голосно заявити про себе і свою розробку у них вже вийшло!», - розповідає Софія Мудрик, директор Фонду Бориса Колесникова.

 

«Три відбіркові етапи конкурсу Фонд встиг провести до оголошення карантину. А ось фінал вже проходив в онлайне- це і для студентів, і для членів журі новий і корисний досвід. Я дуже щасливий стати переможцем «Авіатора». Маю велику надію, що в червні 2021 року наша поїздка до Франції відбудеться, і ми станемо гостями однієї з найпрестижніших авіаційних виставок у світі. Вже не терпиться познайомитися з новинками глобальної авіакосмічній галузі, а також побачити легендарне авіашоу, яким славиться Ле Бурже», - ділиться емоціями Володимир Бакун, переможець «Авіатора 2020» з Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Поїздка переможців «Авіатора 2020» в Париж відбудеться в червні. Українські студенти побувають біля стендів і експонатів лідерів авіабудування, поспілкуються з професіоналами, пройдуть майстер-класи. Також для хлопців буде організований візит в парк розваг Діснейленд.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова 12 років реалізує освітні, соціальні та спортивні проекти для талановитої молоді з метою надати їй всебічну підтримку, стимулювати до професійного зростання.