09:30, 22 вересня

Фонд Ріната Ахметов 15 років є опорою для мільйонів людей

Допомога, що рятує життя! Фонд Ріната Ахметова - найвідоміший в Україні. Вже 15 років він є опорою для мільйонів. Філософія благодійності засновника - вміння почути чужий біль. Підтримка у галузі медицини, сирітства, гуманітарній сфері - це щоденна турбота про людей і про майбутнє країни.

поділитись:
Фонд Ріната Ахметов 15 років є опорою для мільйонів людей - фото 1


Їй залишалось декілька днів до закінчення вишу, вона збиралась заміж та була вагітною. Позаду - філософський факультет Києво-Могилянської академії, попереду - щасливе особисте життя. Так собі уявляла майбутнє 22-річна Ліза.

«Я сушу голову і у мене починається головний біль. І я лягла і все, не могла встати. Я просто не приїхала на випуск», - каже жителька Києва Єлизавета Кучеренко.

Біль не відпускав майже місяць. Ліза не могла спати і не знала, що робити. Коли отримала аналіз крові - заніміла. Вміст ракових клітин – 68%. Життя Лізи йшло на тижні.

«Гострий лейкоз. Настільки прогресувало захворювання, у нас часу не було», - каже мати Єлизавети.

Термінове переливання крові, потім кілька курсів хіміотерапії. Ліза місяці прожила у стерильній палаті. Її постійно підтримували рідні, друзі та її коханий - Юрій. Коли постало питання про пересадку кісткового мозку, грошей у родини вже не було. Продали все, що змогли.

«Звернулися до Фонду Ріната Леонідовича Ахметова, щоб нам допомогли оплатити пересадку, тому що тоді вже йде пошук донора. Тому що пошук може зайняти місяць, два, півроку», - каже Єлизавета.

За особистим рішенням Ріната Ахметова дівчині допомогли та врятували її життя.
Історія Лізи - одна із тисяч прикладів щасливого порятунку. Внесок Фонду Ріната Ахметова у боротьбу із раком в країні триває понад десятиліття.

Внесок Фонду в сферу охорони здоров'я в країні колосальний. Тільки в межах проєкту "Порятунок життів" врятовано понад мільйон українців.

Виліковані діти зростають і досягають успіхів у житті. Хтось - у власній родині, інші - у дитячих будинках сімейного типу. Вони знають, що таке - батьківське тепло. Майже 10 тисяч дітей влаштовані в сім'ї завдяки всеукраїнському порталу всиновлення "Сирітству - ні!".

Понад п'ять мільйонів людей врятовано за 15 років завдяки силі допомоги однієї людини.

«Фонд Ріната Ахметова - це найбільша і найвідоміша благодійна організація в Україні. Реалізує великі системні проекти, які допомагають змінювати суспільство, які допомагають створювати нові, кращі соціальні норми. Які допомагають робити життя країни в цілому краще», - зазначила членкиня Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова Наталія Ємченко.