09:42, 20.06.2020

Фонд Ріната Ахметова вітає українських медиків із професійним святом і дарує подарунки!

Фонд Ріната Ахметова вітає українських лікарів із прийдешнім професійним святом, яке відзначають 21 червня.

поділитись:
Фонд Ріната Ахметова вітає українських медиків із професійним святом і дарує подарунки! - фото 1

Медики, які працюють з COVID у відділеннях інтенсивної терапії в опорних лікарнях, куди доставляли апарати ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова, отримують у подарунок комплекти спецодягу, зшитої на спецзамовлення, і рюкзаки. А колективам станцій швидкої допомоги, яким раніше Фонд передав спецавтомобілі в рамках проєкту «200 швидких для України», вручать кавомашини.

Так, 19 червня подарунки від Фонду вже отримали медики багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Бахмута.

«Четвертий місяць ви сміливо протистоїте смертельній загрозі – новому вірусу, який захопив усю планету. І четвертий місяць Фонд Ріната Ахметова допомагає вам і тисячам вашим колег у всій країні в цій боротьбі. Це системна допомога державним медичним установам: 200 сучасних апаратів ШВЛ, обладнання для лабораторій, 320 тисяч експрес-тестів, приблизно 200 тисяч одиниць спецзахисту для медиків, онлайн-навчання для фахівців, що працюють з апаратами ШВЛ, і багато іншого. А сьогодні ми привезли вам подарунки», – зазначив представник Фонду Ріната Ахметова в регіональному штабі з боротьби з коронавірусом Михайло Катеринчак.

Головлікар лікарні Світлана Мельникова зазначила, що для медиків у цей непростий час увага є особливо важливою.

«Та робота, яку виконує Фонд Ріната Ахметова, – це величезний внесок. Зовсім нещодавно ми отримали нові апарати ШВЛ, а наші лікарі пройшли навчання. Дякую Рінату Ахметову за підтримку медиків і бажаю йому міцного здоров’я», – сказала Світлана Мельникова.

Естафету привітань цього дня прийняла станція екстреної медичної допомоги в Броварах. Щоб ранок кожного робочого дня був свіжим і бадьорим, місцевим медикам подарували від Фонду кавоварку.

«Дякуємо Фонду та особисто Рінату Ахметову за те, що допомагаєте і дбаєте про нас», – подякував начальник СЕМП Георгій Зубковський.

Лікар також додав, що отриманий у рамках проєкту «200 швидких для України» Фонду сучасний автомобіль швидкої допомоги зараз особливо необхідний:

«Це одна з найновіших машин на нашій станції, і зараз вона використовується в боротьбі з коронавірусом. Вона виділена спеціально для заражених пацієнтів».

Представник Фонду Ріната Ахметова Катерина Свириденко зазначила, що допомога країні в протистоянні епідемії здійснюється в рамках масштабного проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні». Він є частиною програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів».

«Раніше, за особистим рішенням Ріната Ахметова, у рамках цієї програми було реалізовано проєкт «200 швидких для України». Тоді за рекордно короткі пів року державні медустанови в усіх регіонах отримали 200 спецавтомобілів із найсучаснішим обладнанням. Це найбільший внесок одного благодійника в державну медицину України за весь час незалежності нашої країни. Сьогодні багато цих швидких використовуються в боротьбі з епідемією в усіх областях», – додала Катерина Свириденко.

Ще однією приємною подією наприкінці цього дня стала зустріч в Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Краматорська. Фонд Ріната Ахметова подякував медикам за самовіддану працю й також вручив подарунок із нагоди професійного свята. Заступник директора центру Дмитро Буренков, приймаючи кавоварку, згадав добрими словами про передані раніше області шість автомобілів швидкої допомоги від Фонду Ріната Ахметова.

«Ці машини відповідають міжнародним і національним стандартам. Вони обладнані найсучаснішим, високотехнологічним обладнанням, одна із шести машин – неонатальна. Цей автомобіль – чудо техніки. У нас із Фондом склалися добрі, дружні взаємини. Ми вдячні за надану благодійну допомогу. Сподіваємося, що й надалі наша співпраця буде плідною», – сказав Дмитро Буренков.

З 19 червня Фонд Ріната Ахметова за підтримки телеканалу «Україна» і ФК «Шахтар» запускає флешмоб особистої подяки лікарям будь-якої спеціальності. Проєкт стане продовженням спецпроєкту #Дякуємомедикам, який Фонд із каналом «Україна» проводили в травні. Тоді було зібрано, показано й опубліковано професійні історії лікарів і медсестер, яких залучено до боротьби з коронавірусом. Новий флешмоб торкнеться всіх медиків без винятку. Адже в кожної людини в житті є лікар, який став особистим ангелом-охоронцем або врятував когось із близьких.

Першими до флешмобу приєднаються амбасадори Фонду, ведучі телеканалу «Україна» і просто відомі всій країні люди – Олег Панюта, Ігор Пупков, Марина Кухар, Анна Панова. Ролики з закликом подякувати лікарям також покаже у своєму ефірі телеканал «Україна».

На підтримку флешмобу 20 червня команда ФК «Шахтар» перед матчем із ФК «Олександрія» вийде на розминку у футболках із написом «Дякуємомедикам».

Фонд Ріната Ахметова закликає записати відео з подякою конкретному лікарю за допомогу чи порятунок, назвавши його ім’я й місце роботи, і розмістити в соцмережах із хештегом #Дякуємомедикам, #ФондРінатаАхметова.