16:25, 02.06.2021

Фонд Ріната Ахметова запрошує дітей взяти участь у проекті «Мирне літо»

В рамках табірної зміни діти навчаться навичкам кінозйомки, дізнаються про ключові професії в кіновиробництві, отримають базові навички створення власного контенту, знімуть короткометражний відеоролик про своє життя, а ще - зустрінуть нових друзів !!!

поділитись:
Фонд Ріната Ахметова запрошує дітей взяти участь у проекті «Мирне літо» - фото 1

Діти візьмуть участь в Діджитал-конкурсі на кращу Відеоісторію. Кращі відеороботи будуть відзначені призами і розміщені на сайті Музею «Голоси Мирних» https://civilvoicesmuseum.org/ru.

Кількість учасників: 115 осіб. До участі в проекті запрошуються діти віком 8-14 років. Старт зміни: 19 июля - 01 серпень 2021 року. Місце проведення: м Святогірськ, табір «Перлина Донеччини».

Учасниками проекту можуть стати: діти з малозабезпечених і соціально незахищених сімей; діти з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу; діти опікунів і усиновителів з Донецької та Луганської областей; діти, які проживають на непідконтрольною Україні території і в «сірій зоні», а також діти-переселенці.

Відбір учасників проекту буде здійснюватися за такими критеріями: бажання навчитися кіномайстерності і наявність життєвої історії про трагічні події на Донбасі.

Фонд Ріната Ахметова запрошує дітей взяти участь у проекті «Мирне літо» - фото 40937

 

Протягом зміни з хлопцями працюватимуть психологи, вожаті, куратори проекту «Кіно Кемп». Цікава програма табору, креативні конкурси та квести, захоплюючі змагання між загонами активності і професійна команда зроблять це літо незабутнім для вашої дитини.

В рамках онлайн-зміни хлопці навчаться знімати відеоісторії; брати інтерв'ю; навчаться сценарному та акторської майстерності; освоять базові вправи технічно промови; набудуть навичок в таких професіях, як оператор, режисер, продюсер, ведучий, відеоблогер; пропрацюють з психологами свої страхи, невпевненість у собі; навчаться справлятися зі стресовими ситуаціями; відвідають корисні майстер-класи; придбають нових друзів; проведуть час з користю, задоволенням і інтересом.

Реєстрація на проект можлива до 30.06.2021 в двох форматах:
- за телефоном гарячої лінії Фонду 0800 509 001;
- в онлайн-форматі за посиланням
https://akhmetovfoundation.org/ru/rinat-ahmetov-dityam/project/rinat-ahmetov-dityam-myrne-lito

Більш детальну інформацію про проєкт читайте на сайті Фонду.