15:40, 26 вересня

У школі №15 відкрили новий харчоблок та оновили меню

Нагетси, чахохбілі та паелья. В школі №15 затвердили нове меню. Вже з понеділка готуватимуть швидко та економно. Бо обладнання унікальне для всієї України. Скільки коштуватиме порція та чи буде корисним такий обід?

поділитись:
У школі №15 відкрили новий харчоблок та оновили меню - фото 1

Вже з понеділка школярі обідатимуть новими стравами. У меню - печена картопля, нагетси, овочеві салати, супи та гарніри. Порції розроблені відомим українським шеф-кухарем.

До цього кухарів працювали на обладнанні, якому майже півсотні років. Нині ж готують на сучасному та економному. Порції будуть на вибір. Ціни не підвищували. Так, учні витрачатимуть в день не більше тридцяти гривень. Їдальню та харчоблок відремонтували за три місяці. До того ж, заняття - не зупиняли. Вартість проєкту понад два мільйони гривень.

Оновлення харчоблоків відбувається в межах програми Олени Зеленської. Ця школа - єдина в області, яка її вже реалізувала. Далі працюватимуть і в інших, запевнив голова облдержадміністрації Павло Кириленко.
Мета проєкту - змінити харчові звички дітей та долучити їх до здорового способу життя.

«Донецька обаласть є зразковою сьогодні по формуванню взагалі освітніх традицій по підтримці освіти. Місто Маріуполь сьогодні я скрізь і всюди приводжу його в приклад як місто, яке відноситься до закладів освіти особливо. Тому що ми готуємо наше майбутнє покоління», - зазначив міністр освіти України Сергій Шкарлет.

У планах влади - за чотири роки відкрити сучасні харчоблоки в усіх школах міста.