13:42, 16.06.2020

Генадій Москаль: колапс в енергетиці України - це вина Геруса

Екс-голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль звинуватив Геруса в потуранні агресору: Вбиває українську електроенергію.

поділитись:
Генадій Москаль: колапс в енергетиці України - це вина Геруса - фото 1

За 2019 рік голова енергетичного комітету Ради Герус задекларував 38 млн грн. Москаль вважає, що рекордні доходи нардепа можуть бути пов'язані зі скандальною "поправкою Геруса", яка дозволила імпорт електроенергії з Росії. Про це він заявив в ефірі телеканалу "Україна 24".

 

"Коли Верховна Рада приймає рішення, що Росія – країна-агресор, і просить всі країни засудити – пан Герус шляхом фальсифікації провів комітет без кворуму, і того ж дня президент підписав. І сьогодні те, що ми маємо колапс в енергетиці – це вина Геруса. Він завів електроенергію з Росії і Білорусі".

Наприклад Білорусь має електроенергію тільки для внутрішнього вживання, решта – російська, наголосив Москаль.

"Як може електроенергія з Росії коштувати менше, аніж платить москвич чи житель рязанського села?! Звідки у нього такі гроші? Окрім того, він належить до "соросят", отримував там гроші, не декларував ... по 100, 150, 200 тис. кожного місяця – за що? Генпрокуратура повинна відкрити кримінальне провадження, провести розслідування і вирішити. Вона навіть не відкривала, дала мені відповідь через 20 днів – "ми не бачимо держзради в його діях". Агресор руками Геруса вбиває українську електроенергію", – зазначив політик.

Раніше Генадій Москаль звинуватив Геруса в роботі на Росію:

"Галузі падають одна за одною. Енергетика розвалена повністю. Лісову галузь поклали, "Укрзалізницю" поклали. Хто це робить? Це робить агентура ФСБ".

 

Джерело: сайт "Сегодня"