16:15, 22.07.2020

Олег Ляшко: Поправки Геруса – це диверсія на користь Росії

Судові процеси проти нашої держави посилили б і без того непросту ситуацію в цьому енерго-секторі. Довести Україну до кризи вдалося не одразу. За словами фахівців, останнім часом дії влади у цій сфері працювали не на енерго-незалежність України, а навпаки.

поділитись:
Олег Ляшко: Поправки Геруса – це диверсія на користь Росії - фото 1

Від жовтня минулого року завдяки діям голови профільного комітету Ради Андрія Геруса замість власних кіловатів країна стала купувати російські. Через це вугілля для вироблення української енергії виявилося непотрібним, а бюджет витратив мільярди на роботу енергетиків країни-агресора.

Герус вніс правки, які дозволили з жовтня 2019-го року відновити імпорт електроенергії з Росії до України, вчинивши державну зраду. Ми купили російської електрики на суму більше мільярда гривень. Постачала цю електрику державна російська компанія ІНТЕРРАО, голова ради директорів якої — Ігор Сєчін, один із наближених до Путіна олігархів. Десятки тисяч шахтарів, енергетиків, в результаті диверсійної на користь Росії діяльності Геруса, залишилися без зарплати. Впродовж багатьох місяці — без роботи», — зазначає лідер Радикальної партії Олег Ляшко.