18:59, 21 січня

Голови фракцій маріупольського міської ради обговорили тарифне питання

Сьогодні представники п'яти політичних фракцій маріупольської ради зазначили: при прийнятті рішення щодо підвищення тарифів варто враховувати інтереси всіх верств населення, особливо соціально незахищених і для яких ці зміни можуть бути катастрофічними.

поділитись:
Голови фракцій маріупольського міської ради обговорили тарифне питання - фото 1

Позиція міста полягає в захисті інтересів маріупольців. Тому в Офіс Президента України, до депутатів Верховної Ради, а також на адресу Прем'єр-міністра депутатський корпус направив звернення щодо тарифного питання.

«Ми вважаємо, що ми спільними зусиллями цього домоглися. І депутатський корпус, і наші люди, тому що наше завдання: щоб наші люди ні в якому разі не були ущемлені. Тому люди можуть бути спокійні: тариф залишається на колишньому рівні», - зазначив голова фракції Блок Вадима Бойченка Андрій Федай.

Нагадаємо, міський голова Вадим Бойченко взяв участь в урядовій нараді з питань тарифної політики у сфері централізованого теплопостачання. Захід пройшов під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Зокрема, мер заявив:

«У ситуації з тарифами центральна влада повинна прийняти рішення, які допоможуть жителям Маріуполя та інших міст України. Уряд повинен зробити все необхідне, щоб не допустити зростання тарифів. З такою позицією сьогодні виступає Асоціація міст України».