19:02, 30.11.2020

Гроші замість пакунка малюка – встигніть отримати виплати

Прийом заяв на матеріальну компенсацію закінчується 9 грудня. Це - для батьків, чиї діти народилися з першого серпня 2018 року по 31 грудня 2019. Соцпрацівники пропонують поквапитися тим, хто ще не отримав кошти. Куди звертатися по допомогу?

поділитись:
Гроші замість пакунка малюка – встигніть отримати виплати - фото 1

За відшкодуванням вже звернулися більше трьох тисяч маріупольців.

«Для цього звертаються до нас матері, які народили дитину у цей період зазначений і надають відповідно свідоцтво про народження дитини - стандартний пакет документів, паспорт, ідентифікаційний код і довідку з пологового будинку про те, що вони не отримували бебі-бокс при виписці з пологового будинку», - розповіла головна спеціалістка департаменту соціального захисту населення Римма Самойленко.

На виплати обласний бюджет виділив понад 10 мільонів гривень. Вартість матеріальної допомоги за пакунок малюка - 3250 гривень.

«Всім мамочкам, які народили за період з 1 серпня 2018 року по 31 грудня включно 2019 року та не отримали і не подали заяву на пакунок малюка, необхідно звернутися до Департаменту саоціального захисту до 9 грудня 2020 року», - наголосила директорка департаменту соціального захисту населення Ірина Коробка.

Ті ж, хто не звернеться по допомогу до Департаменту соцзахисту населення вчасно, гроші не отримають.