20:30, 16.10.2020

Група Метінвест та міська рада підписали меморандум про соціальну співпрацю

За десять років Група Метінвест виділила Маріуполю 850 млн гривень соціальних інвестицій.

поділитись:
Група Метінвест та міська рада підписали меморандум про соціальну співпрацю - фото 1

 

Розвиток медицини, освіти та благоустрій. Десять років тому Група Метінвест ввела системний підхід реалізації програм соціального партнерства з містами. А у 2015 перейшли до реалізації.

Попри економічну кризу, війну та пандемію Група Метінвест дотримується своїх зобов'язань. Після обстрілу металурги допомагали відновлювати мікрорайон "Східний". Цьогоріч в лікарнях обладнали кисневі пости. А сьогодні обговорили ще один проєкт "Більше, ніж сталь".

«Він вже з'явився в цьому році. Тобто на пірсі, на якому ми сьогодні прогуляємося. 300 тонн бетону і сталі - це подарунок Метінвесту, який реконструював пірс. Це перший етап реконструкції. У наступному році ми продовжимо. Упевнений, стане також таким туристичним магнітом, місцем активного відпочинку наших городян», - зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

За десять років Група Метінвест виділила Маріуполю 850 млн гривень соціальних інвестицій. Завдяки цьому реконструювали парк "Веселка", "Театральний сквер", Площу Свободи та Миру. Облаштували школи та дитячі садки, лікарні та "Затишні двори". А сьогодні на місці, де будуватимуть сталеву багатоповерхівку, заклали капсулу часу.

«8 поверхів, два під'їзди, 120 квартир. Звичайно, ми будуємо, в першу чергу, для тих людей, які приїхали до нас і стали сьогодні нашій великою родиною. І в наступному році 120 сімей отримають ключі від цих квартир», - розповів Вадим Бойченко.

Адже для компанії важливо не лише модернізувати підприємства, а ще й брати участь у розвитку міста, наголосив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

«Ефективно ми показали свою роботу в останні п'ять років, коли ми зосередилися не просто на якихось точкових рішеннях, а на комплексну програму розвитку міста розробленої муніципалітетом. Метінвест отримав свою конкретну роль, яку не можна було б без соціально-відповідального бізнесу впровадити», - сказав генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков.

Група Метінвест готова й надалі допомагати та брати участь у розвитку міст та громад.