11:20, 05 серпня

Хокейний клуб "Маріуполь" готується до національного чемпіонату

Медогляд та перше тренування. Після дебюту оновлена команда налаштована боротися за медалі першості.

поділитись:
Хокейний клуб "Маріуполь" готується до національного чемпіонату - фото 1

Замість ковзанів та ключок - пробіжка й ігри з м'ячем. "Залізні чайки" почали підготовку до нового чемпіонату з тренування на землі. Основна увага - на взаєморозумінні з командою.

"У нас самая быстрая игра в мире. И ты должен ориентироваться и мыслить в любые игры. Так тебе будет проще адаптироваться на хоккейной площадке", - каже гравець хокейного клубу "Маріуполь" Володимир Чердак.

У дебютному хокейному сезоні Володимир Чердак був капітаном команди. Та цьогоріч колектив оновиться наполовину, тож поки посада лідера вакантна. Та побудувати міцну команду не проблема. Адже більшість новачків познайомилися ще під час виступів за інші клуби.

Разом із хокеїстами на полі тренується ще один новачок "Маріуполя" - Еліезер Щербатов. До цього нападник грав у Канаді, Латвії та Казахстані. Каже, приєднався до клубу, коли дізнався про великі амбіції керівництва. Невдовзі команда продовжить тренування на льоду. За словами керівництва і тренерів, головна мета команди - перевершити здобутки минулого сезону.

Новий чемпіонат української хокейної ліги стартує 17 вересня.