19:00, 08 квітня

Із торгівлі у медицину! Жителька Краматорска через війну змінила професію

Ольга Османова змінила професію через війну на Батьківщині. Влаштувалася на роботу в лікарню, де катастрофічно не вистачало молодшого медперсоналу.

поділитись:
Із торгівлі у медицину! Жителька Краматорска через війну змінила професію - фото 1

Коли на Донбасі почалися бойові дії і безпосередньо у Краматорську стріляли, Ольга остаточно зрозуміла, війна - це страшна реальність.

«Тоді довелося і з роботи звільнитися. Транспорт, коли не їздив і через все місто перестрибувати через калюжі крові, коли їздить військова техніка - дуже моторошно і дуже страшно», - пригадує Ольга Османова.

Тоді ж знайшла нову роботу - у лікарні. Молодшого медперсоналу катастрофічно не вистачало, тож жінку прийняли із радістю.

Війна змінила і Ольгу, і її дітей. Неможливо забути, як заспокоювала синів під час обстрілів. Пригадує, що найважче було ховатися у бомбосховищі. Молодший син, Тимур, і досі не оговтався після випробувань 2014-го. Йому вже 11, але він все ще боїться спати на самоті. Поділитися спогадами, розповісти про пережите - важливо, каже Ольга. Аби відчути полегшення.

Для того, щоби зберегти історії мирних жителів, які постраждали від бойових дій на Донбасі, Фонд Ріната Ахметова реалізує проєкт - Музей "Голоси Мирних". Він стане вікном, у яке може зазирнути світова спільнота, аби дізнатися, що сталося з мільйонами простих людей. До 2025-го року Фонд планує зібрати 100 тисяч свідчень. Поділитися своєю історією на сайті Музею можна уже зараз.