19:37, 18 вересня

Коли в Маріуполі відкриють аеропорт?

У Маріуполі побував заступник міністра з реінтеграції та ТОТ України. На зустрічі з журналістами Ростислав Замлинський говорив про нагальні проблеми переселенців і жителів, які опинилися по той бік лінії розмежування.

поділитись:
Коли в Маріуполі відкриють аеропорт? - фото 1

Також міністр торкнувся питання щодо авіасполучення з нашим містом та відновлення пасажирських і вантажних перевезень. Нагадаємо, у 2015 році, після збитого росіянами малазійського боїнга, міжнародна організація з безпеки перельотів, небо над Донецькою та Луганською областями закрила.

«Для того, щоб був кінцевий результат, потрібно пройти ряд узгодженостей з тими органами, які відповідають за той чи інший напрямок. Я розумію, що це питання і міськради, і безпеки, і тому подібне. Треба працювати з фахівцями тих чи інших органів, щоб це запрацювало. Ми розуміємо, що це зробити можна. Ми це розуміємо. В якому це буде форматі і коли це буде зрозуміло, після того, коли ми проведемо з ними відповідні узгоджувальні моменти, ще раз наполягаю з компетентними органами державної влади», - сказав Ростислав Замлинський.