19:15, 09 квітня

Коли закінчиться ремонт парку Гурова

У Маріуполі за сприяння Групи Метінвест триває реконструкція парку імені Гурова. Незабаром там з’являться 80 тисяч багаторічних рослин, два великих дитячих майданчики та 20-метрова сцена.

поділитись:
Коли закінчиться ремонт парку Гурова - фото 1

Понад 13 гектарів зелених насаджень і безліч різноманітних локацій. Маріупольський парк імені Гурова більший ніж оновлені раніше Веселка, Театральний сквер та площа Свободи разом узяті. Вже на травневі свята жителі зможуть відвідати зону барбекю.

«Стоянка буде передбачена на 77 місць, з урахуванням 6 місць для людей з інвалідністю, 23 альтанки, в яких можуть поміститися жителі, від 4 чоловік і до 14 осіб», - розповіла начальниця КП "Міське управління капітального будівництва" Галина Шейченко.

Також у парку висадять 800 дерев і близько 80 тисяч різноманітних рослин. Щоб прогулянка тут була цікавою незалежно від пори року. Крім того на території триває монтаж приміщень задля комфорту містян.

Коли закінчиться ремонт парку Гурова - фото 38485

 

Реконструкція парку Гурова відбувається за фінансової підтримки групи Метінвест. Для цього муніципалітет уклав меморандум про співпрацю. Закінчити реконструкцію парку планують до 24 серпня.